30 Comments

1. cat costa sa joci squash? presupun ca inchirati si echipament, nu? exista limita de vartsta? 🙂 multumesc anticipat

2. Madalina Botorogeanu on

sunt interesata de o lista de preturi a servciilor oferite, atat piscina cat si squash. Multumesc

3. Margarit Alexandra on

un program si o lista de preturi se poate? multumesc
    (squash si piscina in principal)

4. As vrea sa stiu programul pt piscina, servicii, lista de preturi. Aveti si sauna?

Multumesc.

5. piscina mare si curata, pe placul si celor mici si celor mari, un loc de odihna si relaxare ptr toata familia, nu ratati ceva nou…..eu am fost si m-am simtit excelent, pe langa toate astea servirea este f buna, mancarea f gustoasa. dc vrei sa zambesti acesta este locul potrivit, garantat 100%.

6. Simona Baltac on

7. Raluca Nicoara on

Buna ziua! As dori si eu o lista de preturi cu toate serviciile pe care le aveti. Va multumesc

8. denisa ciugnicov on

sunt interesat de o lista de preturi pt piscina

va multumesc,

denisa ciugnicov

9. Va rog sa-mi spuneti cat costa abonamentul la fitness si aerobic si adresa exacta. Va multumesc

10. Buna ziua. as dorii sa stiu unde se situeaza mai exact clubul Dvs si ce preturi aveti pt abonamente piscina. Multumesc.

11. georgiana on

Foarte frumos clubul am fost de doua ori si m_am simtit foarte bine…….si mi_a palcut foarte mult servirea

12. Ilinca Bajenaru on

Buna ziua. As vrea sa stiu si eu cat e un abonament lunar la piscina.

Multumesc.

13. as vrea sa stiu lista de preturi pt abonamente si daca se tin ore pt cei care nu stiu sa inoate adulti in principiu si unde se afla mai exact .ms

14. emilia stinghe on

Buna ziua! As dori sa-mi spuneti un pret pentru abonamentul lunar doar la sala de fitnes ,fara piscina sau aerobic.Eventual si cu antrenor personal. Si programul…Multumesc frumos!

15. emilia stinghe on